Pozycjonowanie Shoper

Shoper historia oprogramowania

Platforma wystartowała w 2005 roku, jako wersja pudełkowa oprogramowania sklepów internetowych. Jednak wraz z rozwojem systemu i ilością sprzedanych sklepów wzrósł problem z aktualizacją oprogramowania w modyfikowanych wariantach skryptów. W 2010 roku powstała idea oprogramowania Shoper w wersji SaaS (Software as Service).

Pozycjonowanie Shoper

Jak pozycjonować sklepy Shoper

Shoper jako e-commerce rozwijający się od wielu lat posiada panel zarządzania z ogromnym wsparciem dla marketingu internetowego. Moduły dotyczą:

  • rozszerzonej edycji treści przez edytory tekstowe
  • edytowalne meta tagi
  • wysyłania i tworzenia newsletterów
  • integracji z Google Analytics, Search Console, TagManager itd
  • duża ilość statystyk o klientach dokonujących zakupów

Agencja SEO dla sklepów Shoper

Shoper jest łatwy w obsłudze, ale pełne wykorzystanie jego możliwości wymaga minimum podstawowych znajomości technologi internetowych takich jak CSS, HTML czy JS.

Jako Agencja SEO dla sklepów Shoper przygotowaliśmy własne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej branży. Usprawniają nam pracę nad edycją i zarządzaniem produktami czy pomagają wytypować jak poprawić szatę graficzną.

Pozycjonowanie produktów czy kategorii

Pozycjonując sklepy internetowe Shoper, korzystamy z licznych narzędzi. Ułatwiają pracę nad poprawnym typowaniem fraz kluczowych, stron docelowych czy wyszukiwaniem błędów, na jakie natrafiają użytkownicy witryny.

Nasza Agencja SEO zadba o Twój sklep internetowy Shoper. Rozwijając jego treści, budując wpisy blogowe, co w konsekwencji doprowadzi do wysokich pozycji witryny.

Wypozycjonowana strona internetowa to więcej klientów, więcej sprzedanych produktów, lepsza rozpoznawalność Twojej marki w internecie.

1

Shoper integracje

Shoper jako oprogramowanie e-commerce musi posiadać integracje z płatnościami, allegro czy Facebook. Wraz z rozwojem oprogramowania dochodziły kolejne integracje i wtyczki ułatwiające sprzedaż i rozwój sklepów.

2

Najczęściej wykorzystywane integracje to:

  • płatności online - umożliwające szybkie zapłacenie za produkty
  • integracje Facebook i Allegro
  • integracje z porównywarkami cen jak Ceneo
  • integracja z kurierami InPost, Poczta Polska, Apaczka

3

Powyższe integracje Shopera wpływają na szybkość dokonywania zakupów przez klienta i zmniejszają ilość odrzuceń. Dla właściciela sklepu oznaczają sprawniejszą obsługę zamówień.

Agencja SEO Shoper

Jesteśmy partnerami platformy Shoper. Doświadczenie w SEO dla sklepów Shoper owocuje wysokimi pozycjami w wyszukiwarce Google, a to oznacza zwiększenie ilości odwiedzin. Doświadczenie w budowaniu sklepów internetowych przekłada się na wysokie wskaźniki sprzedaży produktów i pozyskiwania nowych klientów.

Audyt sklepu Shoper

Audytując sklep internetowy Shoper, sprawdzamy głównie możliwości rozwoju treści, poprawnego linkowania wewnętrznego i podstawowej analizy zachowania użytkownika. Ze względu na to, że Shoper jest aplikacją zamkniętą, nie jesteśmy w stanie modyfikować skryptu wykonywalnego po stronie serwera.

Shoper jednak chętnie przyjmuje uwagi na temat rozwoju marketingowego, dlatego, jeśli tylko widzimy możliwości rozwoju, proponujemy je obsłudze skryptu.

Skontaktuj się z Agencją SEO Kielce

Napisz info@semlife.pl

Pozycjonowanie Agencja naKompa.pl

Warszawska 12, Kielce 25-306