Logowanie Rejestracja

Założenia serwisu

 1. Przez pojęcie serwis naKompa.pl trzeba rozumieć wszystkie treści udostępniane pod domeną naKompa.pl wraz z jej subdomenami
 2. Serwis naKompa.pl ma zadanie rozpowszechnianie darmowego oprogramowania wśród użytkowników serwisu. Chcemy, aby dostęp do niezbednych programów okazał sie dużo łatwiejszy i przyjemniejszy
 3. Pliki programów są udostępniane zgodnie z licencją producentów - pochodzą ze stron i serwerów producentów. Przed instalacja należy zapoznać sie z licencją oprogramowania i przestrzegać jej przez okres używania programu.

Prawa autorskie, znaki towarowe zastrzeżone, handlowe

 1. Zastrzeżone nazwy i loga firm czy programów, zostały wykorzystane w serwisie tylko i wyłącznie po to aby użytkownik mógł z łatwością zidentifikować program lub firmę udostępniającą oprogramowanie.
 2. Opisy programów są własnościa serwisu naKompa.pl, lub pochodzą ze stron producentów oprogramowania co zostaje zaznaczone w opisie.
 3. Kopiowanie i przekształcanie treści zawartych w serwisie bez zgody autorów, oraz bez przedstawienia kto jest autorem treści (podpis użytkownika, link do serwisu naKompa.pl) jest zabronione i surowo karane.
 4. W serwisie wykorzystano znaki towarowe, treści udostepnione przez inne strony internetowe w celu promowania wartościowych informacji i witryn. Jeśli właściciel udostepnionych treści nie wyrazi zgody na udostepnianie tych danych zostaną one niezwłocznie usunięte.

Postanowienia ogólne

 1. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu.
 2. Korzystanie z Serwisu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika.
 3. Użytkownik decyduje sie na instalację oprogramowania na własną odpowiedzialność
 4. Serwis naKompa.pl jest własnością Grupy NET-Atak
 5. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie programów pobranych z linków witryny nakompa.pl
 6. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez oprogramowanie pobrane z linków witryny nakompa.pl
 7. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za wpisy użytkoników w kometarzach. Za komentarze odpowiedzialni są wyłącznie użytkownicy serwisu.
 8. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu serwisu.
 9. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam, oraz banerów reklamowych zamieszczonych na podstronach serwisu nakompa.pl
 10. Zabronione jest korzystanie z serwisu nakompa.pl oraz z jego zasobów w sposób niezgodny z prawem, oraz w celu wyrządzenia szkody osobom trzecim.
 11. Właściciel serwisu naKompa.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podawania przyczyn.
 12. Zbieranie danych i prztwarzanie danuch o użytkowniku służy do wygenerowania odpowiednich treści oraz reklam w serwisie

Rejestracja i zarejestrowani użytkownicy

 1. Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji uzytkownika
 2. Zarejestrowani użytkownicy otrzymuja dostęp do specjalnych działów serwisu tj. dodawanie programów, konkursy
 3. Dane podane przez użytkownika podczas rejestracji nie będą nigdzie publikowane i zostaną przetworzone tylko podczas procesu rejestracji użytkownika
 4. Użytkownik dodając program do serwisu jest zobowiązany dodać link do legalnej kopii aplikacji, wraz z odpowiednim, unikalnym opisem przedstawiającym funkcje aplikacji, jej wygląd oraz obiektywną ocenę użytkownika.
 5. Opis programu powinien być napisany w sposób kulturalny, zrozumiały dla wszystkich, bez przesadnego użycia zwrotów i pojęć technicznych.
 6. Zabrania się dodawania oprogramowania, które łamie prawo lub zawiera funkcje powszechnie uznawane za wirusy, trojany czy programy szpiegujące
 7. Treści dodawane przez użytkownika należą do serwisu naKompa.pl
 8. Konto użytkownika nie może być wykorzystywane do automatycznego wykonywania funkcji serwisu tj. komentowanie, pobieranie programów, kopiowanie treści itd.
 9. Łamanie regulaminu przez użytkowników serwisu może wiązać się z blokadą bądź usunięciem konta użytkownika
x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.