Logowanie Rejestracja

Google Chrome 17

Poleć znajomym:
Facebook


0
Downloads: 900Licencja: Freeware (bezpłatna)
System: WindowsWielkość pliku: 23.5 MB

Google Chrome przeglądarka internetowa od giganta wyszukiwarek internetowych Google. Jest jedna z najszybszych przeglądarek internetowych, która korzysta z licznych rozwiązań dostępnych również w innych przegladarkach konkurencji. Chociaż jest to jedna z najmłodszych przeglądarek bardzo szybko zdobywa rynek, i bezlitośnie wygrywa w kolenych testach przeglądarek.

Google Chrome od początku stawia na szybkość współpracy użytkownika z przeglądarką, oraz wczytywania stron internetowych. Do tego celu zmaksymalizowano pole do wyświetlania przeglądanej strony internetowej przesuwając zakładki na belkę tytułową (Google Chrome jako piewsza przeglądarka wprowadziła ten sposób), pole adresu strony jest również polem wyszukiwania, czy tworząc dynamicznie pojawiające się paski statusu wczytywania strony. W tej bardzo szybkiej przeglądarce nawet menu ukryte zostało pod jednym przycisiem (kluczem podobnym do skrzynki narzędziowej).

Na szybkość przeglądarki wpływają również technologie zastosowane przy jej budowie. Wykorzystanie silnika JavaScript V8 znacząco podnosi szybkość interpretownia kodu js w stronach, 100% walidacja przy wczytywaniu stron zgodna ze standardem W3C, odizolowanie każdej karty przeglądarki co uniemożliwia zawieszenie się całej aplikacji. Na komfort użytkownika wpływa również menadżer pobierania, który otwiera się w tle a nie jest wyświetlany jako dodatkowe okno przeglądarki.

Nowa wersja przeglądarki wprowadza kilka udoskonaleń, które zabezpieczają użytkownika przed zagrożeniami z internetu np. przed pobraniem plików ze strony, która trafiła na liste niebezpiecznych - podobne rozwiązania zastosowano w IE9 jaki i FF10.Galeria

x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.