Logowanie Rejestracja

Bearshare 10 PL

Poleć znajomym:
Facebook


0
Downloads: 9436Licencja: Freeware (bezpłatna)
System: WindowsWielkość pliku: 2.24 MB

BearShare to program do ściągania muzyki, filmów czy gier udostępnionych przez innych użytkowników. Jako klient sieci spisuje się rewelacyjnie, jeśli tylko jest to możliwe wykorzystujemy 100% naszego łącza internetowego podczas ściągania muzyki i filmów. BearShare w wersji 10 to kolejny etap rozwijania tego programu, który bardzo szybko zdobył popularność w Polsce i na świecie, klient pozwala odtwarzać niepobrane do końca pliki, ustawiać limity pobierania plików i wysyłania. BearShare to również wielka sieć społecznościowa, możemy tworzyć w niej własne profile i udostepniać pliki znajomym.

Program instalujący BearShare proponuje zmianę strony głównej w przeglądarce, a także dodaje dodatkowy pasek do przeglądarki co według nas jest zbędne i niepotrzebne, dlatego warto czytać opcje instalowania i odznaczyć te funkcje.Galeria

x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.