Logowanie Rejestracja

Nowa wersja Gadu Gadu juz w lutym!

Poleć znajomym:
Facebook


Gadu Gadu to komunikator, którego historia dotyczy tak naprawdę wszystkich internautów w naszym kraju. Komunikator w każdej kolejnej wersji stale się rozwijał, zaczęło się od wiadomości tekstowych, emtoikon itd a skończyło się na prawdziwym kombajnie multimedialnym, który pozwalał nam na niemalże wszystko. Taki rozwój szczególnie ostatnich wersji zmusił wielu użytkowników do szukania starych wersji komunikatora i wyłączenia aktualizacji lub szukania czegoś w konkurencyjnych programach.

Gadu Gadu w najnowszej wersji wychodzi naprzeciw użytkownikom, którzy cenią sobie minimalizm komunikatora, ponieważ najnowsza wersja będzię pozwalała dowolnie skonfigurować dodatki komunikatora według upodobania użytkownika. Przecieki testów nowego komunikatora donoszą również, że komunikator będzie miał mniej reklam niż aktualnie.

W raz z nową wersja Gadu-Gadu zadebiutuje również na systemach Mac OS a także nowe wersje na telefony komórkowe.Galeria

x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.