Logowanie Rejestracja

Anonymous: Zaczyna się Polska rewolucja!

Poleć znajomym:
Facebook


Grupa Anonymous o godznie 8 zamieściła informację na popularnym serwisie społecznościowym Twitter o następującej treści: "The Polish revolution is now begining". Nie trzeba być dobrym tłumaczem języka angielskiego, żeby zrozumieć przesłanie owej grupy dotyczącej jak to wcześniej określili "braci i sióstr z Polska". Od tej chwili zaczynały dziać się różne dziwne rzeczy ze stronami internetowymi Sejmu (sejm.gov.pl), Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Nardowego, Kancelarii Premiera (premier.gov.pl).

Minister cyfryzacjii Michał Boni oraz ABW monitorują sytuację w związku z podejrzeniem ataku hakerskiego, jednak już teraz można przeczytać informacje w portalach, że nie było próby włamania na te strony jednak zostały zablokowane poprzez przeciążenie serwerów (podobno związane było to z ogromnym zainteresowaniem owymi stronami, a nie popularnymi atakami DDoS :)

Grupa Anonymous jest znana w ostatnim czasie z walki przeciwko wprowadzaniem międzynarodowego porozumienia dotyczącego walki z naruszeniami własności intelektalnej ACTA, Polska ma podpisać ten dokument 26 stycznia w Tokio. Celem ACTA jest nawiązanie międzynarodowej współpracy w celu poprawienia wykrywania piractwa komputerowego i naruszania praw autorskich, jednak ze względu na znaczną kontrolę rządów nad każdym użytkownikiem internetu spotkała się z ogromnym oburzeniem internautów.Galeria

x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.