Logowanie Rejestracja

Gmail-Man! Microsoft atakuje konkurencję

2011-08-16 21:49:43
Gmail-Man to krótki filmik, gdzie Microsoft żartuje (atakuje) konkurecyjną usługę poczty od Google. W tym filmiku przedstawiane jest przede wszystkim, to jak Google dopasowuje reklamy do każdego maila odczytywanego na naszej poczcie. System reklam Adsense, odczytuje maila, wyłapuje w nim najważniejsze słowa kluczowe i dopasowuje reklamy do treści (podobnie jak na stronach internetowych korzystających z usługi Adsense).

Gmail-Man to żartobliwy filmik, który według informacji został przedstawiony na Microsoft Global Exchange i chociaż jest trochę przebarwiony w bardzo żartobliwy sposób pokazuje usługę Gmail od Google. Dzisiaj już reklamy są dodawane dużo trafniej nie mniej jednak proces odczytywanania maila i dopasowywania do niego reklam może pozostawiać wątpliwości szczególnie osobom, które dopiero teraz chciały zarejestrować się na Gmail.Filmik na pewno ma związek z premierą nowego pakietu Office 365 i szybką reakcją Google, która przedstawiła swoje usługi jako darmowe, i dostępne w każdej przeglądarce internetowej, w przeciwieństwie do usług Microsoftu, którego pakiet Office jest płatny i dostępny raczej stacjonarnie.


x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.